Drosmīgi un skaisti: Izteiksmīgu lūpu veidošana

Grima pasaulē nekas nav labāks par drosmīgu lūpu krāsu, lai izteiktu drosmīgu paziņojumu. Rūpīgi izvēlēts tonis var piešķirt pārliecību, padarīt jūsu tēlu izteiksmīgāku un ļaut jums izcelties no pūļa. Neatkarīgi no tā, vai esat grima entuziaste vai iesācēja, izteiksmīgu lūpu veidošana ar pārliecību ir prasme, kuru ir vērts apgūt. Šajā rokasgrāmatā mēs jums parādīsim, kā izveidot drosmīgas un skaistas lūpas, kas piesaistīs uzmanību un liks jums justies pārliecinātai.

1. Pareizas lūpu krāsas izvēle

Pirmais solis, lai izveidotu iespaidīgas lūpas, ir izvēlēties pareizo lūpu krāsu. Izvēloties toni, kas papildina jūsu dabisko skaistumu, ņemiet vērā savu ādas toni un ādas krāsu. Siltiem ādas toņiem bieži vien tiek piemēroti sarkani un oranži toņi, savukārt vēsākiem ādas toņiem – rozā un ogu toņi. Apsveriet arī to, kādu grimu un apģērbu kombinēsiet ar savu lūpu krāsu, lai kopumā radītu harmonisku izskatu.

2. Lūpu sagatavošana

Pirms ķerties pie drosmīgas lūpu krāsošanas, lūpas ir jāsagatavo, lai tās būtu vienmērīgas. Sāciet ar maigu pīlingu, lai noņemtu sausu un lobījušos ādu. Pēc tam uzklājiet mitrinošu lūpu balzamu, lai nodrošinātu lūpu mitrināšanu. Vienmērīgai uzklāšanai un ilgnoturībai izmantojiet lūpu gruntskrāsu, lai aizpildītu smalkās līnijas un izveidotu viendabīgu bāzi.

3. Ielaidums un definīcija

Lūpu krāsa ir neaizstājams palīgs izteiksmīgu lūpu veidošanā. Lai piešķirtu savām lūpām noteiktu formu, uzklājiet lūpu krāsai atbilstošu acu laineri. Ja vēlaties, lai jūsu lūpas izskatītos pilnīgākas, izmantojiet laineri, kas nedaudz pārsniedz dabisko lūpu līniju. Šis paņēmiens piešķir jūsu lūpām noteiktību un uzlabo kopējo izskatu.

4. Lūpu krāsas uzklāšana

Ir dažādi lūpu krāsas uzklāšanas veidi, un katrs no tiem var dot atšķirīgus rezultātus. Lietojot lūpu otiņu, var panākt lielāku precizitāti, īpaši tumšāku toņu gadījumā. Lai ātri un viegli uzklātu lūpu krāsu, izmantojiet lodīti tieši uz lūpām. Arī ar pirkstu uzklājot krāsu, varat radīt maigāku un dabiskāku izskatu. Lūpu krāsas uzklāšana uz lūpām pastiprina toni un palielina tās noturību visas dienas garumā.

5. Spilgto krāsu spēks

Sarkanie, ogas un spilgti toņi piesaista uzmanību. Izmantojiet drosmīgo krāsu spēku un eksperimentējiet ar dažādiem toņiem, lai atrastu to, kas vislabāk atbilst jūsu personībai un stilam. Nebaidieties arī no netradicionālām lūpu krāsām – tās var būt drosmīga un spēcīga izvēle.

6. Pasludinātas lūpas dažādiem gadījumiem

Spilgtas lūpas var būt pietiekami universālas dažādiem gadījumiem. Dienas stilam varat izvēlēties maigāku pieeju, uzklājot vieglāku kārtu vai izvēloties mazāk piesātinātu toni. Savukārt vakariem un īpašiem pasākumiem varat drosmīgi izmantot piesātinātu un košu lūpu krāsu, kas pieprasa uzmanību.

7. Korekcija

Pat pieredzējuši grima entuziasti var kļūdīties, uz lūpām uzklājot drosmīgas krāsas. Galvenais ir nevis panikot, bet nodrošināties ar dažiem ātriem risinājumiem. Lai novērstu plankumus vai nelīdzenas līnijas, izmantojiet korektora otiņu, lai sakoptu lūpu malas un uzlabotu to formu. Atcerieties, ka grims ir māksla, un dažkārt pat nepilnības var piešķirt tēlam papildu raksturu.

8. Kombinējiet izteiksmīgas lūpas ar citu grimu

Veidojot izteiksmīgas lūpas, tās ir jāsaskaņo ar pārējo grimu. Pareizi izvēloties, spilgtas lūpas var kombinēt ar tikpat spilgtu acu grimu. Tomēr, ja vēlaties pieklusinātāku izskatu, izvēlieties maigākus acu ēnu toņus, lai lūpām būtu galvenā loma. Ļoti svarīgi ir līdzsvarot lūpu intensitāti un vaigu krāsu, lai radītu vienotu izskatu.

9. Padomi, kā vairot pašapziņu

Izteiksmīgu lūpu valkāšana var sniegt spēku. Pieļaujiet savu unikalitāti un individualitāti un nebaidieties ar savu grimu parādīt savu personību. Pārliecinātība, ko izstarojat, valkājot drosmīgas lūpas, liks galvām pagriezties un atstās paliekošu iespaidu.

10. Ilgnoturīgas, izteiksmīgas lūpas

Lai lūpas būtu košas un noturīgas visu dienu, ievērojiet dažus vienkāršus padomus. Pēc lūpu krāsas uzklāšanas noslaukiet lūpas ar salveti un uzklājiet vēl vienu kārtu. Tas palīdzēs noturēt krāsu un palielinās tās ilgnoturību. Turklāt nēsājiet lūpu krāsu līdzi, lai pieskārienu lūpām varētu veikt visas dienas garumā, taču nepārspīlējiet.

11. Taukainu lūpu toņu noņemšana

Izteiksmīgas lūpas nav ierobežotas ar kādu konkrētu stilu vai tendenci. Tās var izmantot visdažādākajos tēlos – no krāšņiem līdz asiem un visam starp tiem. Nebaidieties kombinēt un saskaņot grima tendences, lai radītu savu unikālo stilu.