Permanent makeup grims

Kas ir grims?

Grims ir pastāvīgā kosmētika, kas tiek uzklāta uz lūpām. Tie nosaukti pēc drūmās sejas izteiksmes, ko tie var piešķirt valkātājam. Grims rada noblāvu, atturīgu lūpu krāsu, kas izskatās it kā uzklātu lūpukrāsu pat tad, kad tās nav uzklātas.

Atšķirībā no parastās lūpukrāsas, grims neizbalē un nesmērējas dienas laikā. Krāsa tetovēta uz lūpām, tādēļ tā turas gadiem. Tas ļauj vienmēr saglabāt perfektas, izliektas lūpas, nepārtraukti uzklājot lūpukrāsu.

Grima uzklāšana

Lai uzklātu grimu, jāiziet vairāksoļu process, kas parasti tiek veikts pastāvīgās kosmētikas studijā. Vispirms lūpas tiek nejutīgas ar vietējo anestēzijas krēmu. Tad speciālists ar rokas tetovēšanas ierīci uzzīmē un aizpilda lūpas ar pielāgotu grima krāsu.

Parasti nepieciešamas vairākas sesijas, lai uzkrātu pareizo pigmenta dziļumu un panāktu vēlamo krāsu. Katra sesija var ilgt 1-2 stundas. Pēc katras sesijas, kamēr lūpas sadzīst, ir neliels dīkstāves periods, kas ilgst ap 7-10 dienām.

Grima priekšrocības

Ir vairākas priekšrocības, kas padara grimu pievilcīgu kā pastāvīgo kosmētiku:

  • Laika ietaupījums – Nav jāuzklāj lūpukrāsa katru dienu
  • Ērtība – Krāsa turas caur ēšanu, dzeršanu, gulēšanu utt.
  • Konsekvents izskats – Lūpas vienmēr piepildītas un nokrāsotas pat novecojot
  • Zema uzturēšana – Tikai reizēm nepieciešama krāsas atsvaidzināšana
  • Pielāgota krāsa – Pieskaņota dabīgajam lūpu tonim vai koša

Grims ļauj vienmēr demonstrēt labāko izskatu. Ja vēlaties kuplas, drūmas lūpas bez lūpukrāsas mākslas, grims var būt ideāls risinājums.

Grima krāsas izvēle

Svarīgākais lēmums, izvēloties grimu, ir pareizās krāsas izvēle. Jāizvēlas nokrāsa, kas piestāv jūsu ādas tonim un dabīgajai lūpu krāsai. Vēsiem toņiem labi piestāv ogu grimi plūmju, malvu un vīna nokrāsās. Siltiem toņiem skaisti izskatās brūnie un bēša grimi.

Lai panāktu dabīgu, tomēr definētu izskatu, izvēlieties krāsu, kas ir nedaudz tumšāka par dabīgo lūpu toni. Ja vēlaties košāku grimu, izvēlieties krāsu, kas ir par dažiem toņiem tumšāka nekā dabīgās lūpas.

Padomājiet arī, vai vēlaties matētu vai ar nelielu mirdzumu. Matētas grima krāsas piešķir īsto drūmo izskatu, savukārt pusspožas pievieno dimensiju.

Grima kopšana

Pareiza grima sadziedēšanas kopšana ir būtiska, lai tas izskatītos labi un izdzītu. Sekojiet speciālista norādījumiem. Parasti vajadzēs noturēt zonu mitrinātu, bet tīru dzīšanas laikā. Izvairieties kasīt vai mēģināt noplēst ādu.

Pēc pilnīgas sadzīšanas, lūpu ekfoliācija palīdzēs atbrīvoties no sausuma un lobīšanās. Uzklājiet lūpu balzamu vai mitrinātāju ar SPF ikdienas, lai saglabātu grima košumu. Izvairieties no skābu ķīmisko līdzekļu vai ekfoliantu lietošanas uz lūpām, kas var izraisīt izbalēšanu.

Laika gaitā grims dabīgi zaudēs košumu. Cik ilgi tas saglabāsies, atkarīgs no tādiem faktoriem kā ādas tips, saules iedarbība, smēķēšana utt. Vairumam grimu nepieciešama krāsas atsvaidzināšana ik pēc 3-5 gadiem. Tas ietver vēl vienu vizīti pie kosmētiķa, lai veiktu ātru krāsas pastiprināšanu.

Ar pareizu uzklāšanu un kopšanu, grims var būt ilgnoturīgs lūpu krāsas risinājums. Tie nodrošina ideālas lūpas jebkurā laikā, neizmantojot lūpukrāsu. Ja jums patīk drūmās lūpas, grims ir lielisks permanentās kosmētikas veids.